• info@pancom.com.tr
  • +90 (216) 540 67 70

TEKNİK SERVİS & GARANTİ

1998 yılından bugüne kadar 19 bin adetin üzerinde Toughbook satışı gerçekleştiren Pancom A.S. gerek özel sektörde gerekse kamu sektöründe 20 yıla yakın bir süreç içerisinde hatasız ve eksiksiz olarak teknik destek hizmetini vermeye devam etmektedir. Konuya hakim olmayan 3. parti kurum ve kuruluşlar ile olan anlaşmaları ile teknik destek verdiğini belirten firmaların aksine kendi bünyesinde barındırdığı ekip ile birlikte müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktadır.

Sizlere ürünü pazarlamaya çalışan kişiler farklı, ürünün satışını gerçekleştirecek olan firma farklı ve arkasından teknik destek hizmetini verecek olan fima farklı mı ? Dikkat !!! Bir kere daha düşünmenizde fayda var.


1998 yılında satışını gerçekleştirmiş olduğumuz ilk Toughbook modeli olan CF-25'den başlayarak 2023 yılına kadar olan süreç içerisinde 32 yıl boyunca onbinlerce makinaya hatasız olarak teknik servis hizmeti vermiş olmanın gururunu yaşıyoruz.


Müşteri memnuniyet ilkemizden sapmadan sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek için satmış olduğumuz tüm Toughbook ürünlerinin Teknik Destek Hizmetini kendi bünyemizde vermekteyiz.


Son 32 yılda satmış olduğumuz 38.614 adet Toughbook'a teknik destek hizmetini hala vermekteyiz.


TÜM ÜRÜNLER 3 YIL GARANTİ ALTINDADIR