• info@pancom.com.tr
  • +90 (216) 540 67 70

HAKKIMIZDA

1991 yılında kurulmuş bir firma olarak elektronik sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek sunmuş olduğumuz çözümler ile birlikte müşterilerimizi en doğru olana yönlendirmek için büyük çaba göstermekteyiz. Bulunduğu market içerisinde endüstriyel donanım üzerine uzmanlaşmış olan firmam farklı bir çok tedarikçi ile ilişki içerisindedir. Bizlere düşen görev, sektörde geçirmiş olduğumuz zamana endeksli tecrübelerimiz ile sizlere doğru çözümlerin ve ürününlerin performans ve maliyet analizlerini yaparak sunulması olacaktır.Kurucusu olduğu firmamın sizler için en doğru seçim olmasını temenni ederim.

MİSYON

Kimseye aldanmadan yada kimseyi kandırmadan ticari etikler çerçevesinde kabul edilebilir marjlar ve kabul edilebilir şartlar ile ticaret yapma gayesini taşıyoruz. Gerek savunma sanayi gerek kamu sektörü gerekse özel sektörde 32 yıllık gururlu bir geçmiş taşımanın vermiş olduğu haz ve güven içerisinde çeyrek asırı devirmiş olan firmamda çalışma arkadaşlarım ve çözüm ortaklarımız ile birlikte bu inanç çerçevesinde yeni nesillere ve yeni günlere olan inancımızı hiçbir zaman yitirmeden hizmet verebilmek misyonu tek amacımızdır.

VİZYON

Kuruluşumuzdan bugüne kadar "dürüst" olma ilkesi ile hareket ettiğimiz için her zaman başarılı olduğumuzu çok iyi biliyoruz. Yenlikçi fikirlere olan yaklaşımımız ve bu yaklaşım neticesinde sizlere sunmuş olduğumuz ürün ve çözümlerin öncelikle bizleri tatmin etmesi gerektiğini savunuyoruz. Problemleri, talepleri ve imkanları her zaman sizlerin tarafından değerlendirerek portföyümüzde bulunan opsiyonları daha iyi ve daha efektif hale getirebilmek için hiç durmadan çalışıyoruz. Çeyrek asırlık bu inanç ve işimize olan bağlılığımız ile birlikte bizlere vermiş olduğunuz değer için teşekkür ederiz.