• info@pancom.com.tr
  • +90 (216) 540 67 70
Picture

En uygun fiyat

Üretici ile olan 32 yıllık ilişki, marketteki arz ve talep eğrilerine olan hakimiyet ve bunun neticesinde hangi üründen ne kadar satılabileceğini bilerek yapılan doğru stok yönetimi ile birlikte toplu alımlarda tarafımıza uygunlanan avantajlı fiyatların aynı şekilde sizler içinde belirleyici bir kriter olması için elimizden geleni gayreti gösteriyoruz. Projeleriniz ve özel alımlarınız için bizlerden daha uygun fiyat alabileceğiniz bir yer olmayacağını garanti ediyoruz.

Picture

En hızlı teslimat

Panasonic Toughbook ürünleri ile ilgili aksesuarlar dahil olmak üzere Türkiye sınırları içerisinde TEK stok tutan firmayız Bu sebepten dolayı sizlere en hızlı ve en çabuk hizmeti bizlerin verebileceğini ve talep etmiş oluğunuz ürünleri herkesden daha hızlı bir şekilde teslim edebileceğimizi garanti ediyoruz.

Picture

Tecrübe

1991 yılından bugüne kadar tam 32 yıl boyunca Panasonic ile olan ilişkilerimiz devam etmektedir. Dolaylı olarak 1998 yılında satışına başlamış olduğumuz Panasonic Toughbook ürünleri ve aksesuarları konusunda ülkemizde bizden daha tecrübeli hiç bir firma yada şahıs bulunmamaktadır. Yetkili olduğunu veya yetkilendirilmiş olduğunu beyan eden ve bu ürün dışında başka bir çok ürün sataan firma yada şahıslara güvenmeden önce lütfen bizlere danışmaktan çekinmeyin.

Picture

Uzman Hizmet

Endüstriyel Laptop ve Tablet marketi odaklanmış olduğumuz tek markettir. Mevcut olarak bu markette şu an sadece Panasonic Toughbook satmaktayız ve 32 yıllık bir tecrübemiz bulunmaktadır. Ürün yelpazesi içerisinde Toughbook satmaya çalışan firmaların sizlere sunabileceği hizmetin kalitesi ve içeriği ile lütfen bizimkini karşılaştırmayınız.

Picture

En iyi servis

1998 yılından beri satışını gerçekleştirmiş olduğumuz bütün ürünlere - gerek Kamu olsun gerek Özel sektör olsun - kendi bünyemiz kapsamında ve kendi imkanlarımızı kullanarak garanti hizmeti vermekteyiz. Sizleri üretici ile veya üreticinin yetkilendirdiği kurumlar ile muhatap etmeden direk ürünü almış olduğunuz bizler ile ilişki içerisinde tutarak 32 yıldır müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Picture

Global fırsatlar

Dünya üzerinde birçok satıcı ve tedarikçi tarafından pazarlanarak satışı yapılan Panasonic Toughbook ürünleri - kabul görmüş olduğu marketlerde - marketinde boyutu ile alakalı olarak stoklu çalışılmaktadır. Stok tutan özel kurumlar veya Panasonic'in yetkilendirmiş olduğu bütün temsilcilikler ile ilişkiler içerisinde olan Pancom, dünyanın bir diğer ucundaki ülkede yapılan indirim yada kampanyadan sizlerin de faydalanabilmesini sağlamaktadır. Fiyat ve teslimat konusunda inanılmaz avantajlar sağlayan bu stratej iile ülkemizde bulunan müşterilerimiz global imkanları değerlendirme şansına ulaşmaktadır.