• info@pancom.com.tr
  • +90(216) 540 67 70
Picture

En uygun fiyat

Üretici ile olan çeyrek asırlık ilişkiler, marketteki arz ve talep eğrilerine olan hakimiyet ve bunun neticesinde hangi üründen ne kadar satılabileceğini bilerek yapılan doğru stok yönetimi ile birlikte toplu alımlarda tarafımıza uygunlanan avantajlı fiyatları aynı şekilde sizler içinde avantajlı olması için elimizden geleni gayreti gösteriyoruz. Projeleriniz ve özel alımlarınız için bizlerden daha uygun fiyat alabileceğiniz bir yer olmayacağını garanti ediyoruz.

Picture

En hızlı teslimat

Panasonic Toughbook ürünleri ile ilgili 1 milyon USD bedelin üzerinde stok tutmaktayız. Türkiye'de bu ürünleri kaydedeğer stok tutarak çalışan tek firma olduğumuz için sizlere en hızlı ve çabuk hizmet verebilceğimizi ve ürünlerinizi herkezden hızlı teslim edebileceğimizi garanti ediyoruz.

Picture

Tecrübe

1991 yılından bugüne kadar 26 yıl boyunca Panasonic ile olan ilişkilerimiz devam etmektedir. Dolaylı olarak 1998 yılında satışına başlamış olduğumuz Panasonic Toughbook ürünleri ve aksesuarları konusunda ülkemizde bizden daha tecrübeli hiç bir firma yada şahıs bulunmamaktadır. Yetkili olduğunu veya yetkilendirilmiş olduğunu beyan eden firma yada şahıslara güvenmeden önce lütfen bizlere danışmaktan çekinmeyin.

Picture

Uzman Hizmet

Endüstriyel Diz Üstü Laptop marketi odaklanmış olduğumuz tek markettir ve mevcut olarak bu markette şu an sadece Panasonic Toughbook satmaktayız ve 19 yıllık bir tecrübemiz bulunmaktadır. Ürün yelpazesi içerisinde Toughbook satmaya çalışan firmaların sizlere sunabileceği uzmanlık hizmeti ile lütfen bizimkini karıştırmayınız.

Picture

En iyi servis

1998 yılından beri satışını gerçekleştirmiş olduğumuz bütün ürünlere gerek Kamu olsun gerek Özel sektör olsun kendi bünyemiz kapsamında ve kendi imkanlarımızı kullanarak garanti hizmeti vermekteyiz. Sizleri üretici ile veya üreticinin yetkilendirdiği kurumlar ile muhatap etmeden direk ürünü almış olduğunuz bizlere ile ilişki içerisinde tutarak 26 yıldır müşteri memnuniyetini sağlamaktayız.

Picture

Global fırsatlar

Dünya üzerinde birçok satıcı ve tedarikçi tarafından pazarlanan Panasonic Toughbook ürünü kabul görmüş olduğu marketlerde marketinde boyutu ile alakalı olarak stoklu çalışılmaktadır. Stok tutan özel kurumlar veya Panasonic'in yetkilendirmiş olduğu bütün temsilcilikler ile ilişkiler içerisinde olan Toughshop, dünyanın bir diğer ucundaki ülkede yapılan indirim yada kampanyadan sizlerin de faydalanmasını sağlamaktadır. Fiyat ve teslimat konusunda inanılmaz avantajlar sağlayan bu stratej iile ülkemizden bulunan müşterilerimiz global imkanları değerlendirme şansına ulaşmaktadır.